Każde okno ma pozytywny wpływ na komfort Twojego domu

  • Doskonale izolujące okna sprawiają, że domy są przytulne i ciepłe w zimie, a chłodne w upalne lato
  • Zmniejszone zużycie energii prowadzi do niższych rachunków za energię
  • Izolacja akustyczna zapewnia spokój w domu
Dowiedz się, co ma znaczenie dla naszego Partnera, Nicka

Nasze profile okienne w 100% nadają się do recyklingu. W rezultacie możemy zużywać mniej surowców. Z korzyścią dla planety.

Nieustannie szukamy sposobów na zmniejszenie emisji CO2. Nasze okna, o jak najbardziej zoptymalizowanej izolacji termicznej, również zmniejszą ślad węglowy Twojego domu.

Nasze okna gwarantują doskonałe parametry termiczne i maksymalną efektywność energetyczną. W rezultacie oznacza to niższe rachunki za energię dla Ciebie.

Nasze okna można poddać recyklingowi co najmniej 8 razy. Oznacza to cykl życia do 300 lat.

Nasz zakład recyklingu w Diksmuide posiada moce przerobowe 45.000 ton twardego PVC rocznie i jest największym takim zakładem w krajach Beneluksu.

„Dla mnie liczą się moi klienci. Dlatego świadomie wybrałem dostawcę, który produkuje w sposób zrównoważony i wytwarza okna o wysokich parametrach izolacyjnych. To takie proste!"
Dowiedz się, co ma znaczenie dla naszego Partnera, Nicka
Ontdek hoe jouw raam telt voor je thuis, je buurt en de planeet.

Newsletter

"*" oznacza pola wymagane

Ontdek hoe jouw raam telt voor je thuis, je buurt en de planeet.

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Każde okno ma pozytywny wpływ na…

Bardziej zrównoważoną planetę

Czy można aktywnie współtworzyć bardziej zrównoważony świat? Wybierz nasze energooszczędne okna i zmniejsz emisję CO2. Nasze okna nie tylko nadają się do recyklingu, ale są również wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Korzystasz na tym Ty i nasza planeta. Korzyści dla planety

Jakość życia Twojej lokalnej społeczności

Czy można działać na rzecz lepszej jakości życia swojej społeczności? Dzięki naszym oknom o optymalnej termoizolacji możesz ograniczyć ogrzewanie i zmniejszyć swoje oddziaływanie na środowisko. Jeśli wszyscy zmniejszymy emisję CO2, poprawimy jakość życia naszych społeczności lokalnych. Dobrze jest wyjść na zewnątrz!Korzyści dla Twojej lokalnej społeczności

Przetestowane i zatwierdzone

Deceuninck jest pionierem w dziedzinie recyklingu i w pełni angażuje się w gospodarkę o obiegu zamkniętym. Dziś projektujemy okna, które w 100% nadają się do recyklingu, a stare okna poddajemy recyklingowi w naszej własnej fabryce. Nasze wysiłki nie pozostały niezauważone – firmie Deceuninck przyznano już kilka znaków jakości, w tym na przykład certyfikat EuCertPlast i etykietę produktu VinylPlus, która ocenia zrównoważony rozwój całego procesu produkcji, od zakupu po politykę dotyczącą odpadów.

ZOBACZ NASZE CERTYFIKATY

Wil je alle voordelen van onze ramen en deuren tot in het kleinste detail ontdekken? Vul je postcode in en vind in één klik je dichtstbijzijnde Deceuninck-verdeler. Hier krijg je een helder voorstel dat perfect maatwerk garandeert.

40.000 ton PCV otrzymało nowe życie

Aby zmaksymalizować recykling starych odpadów PVC, zbudowaliśmy najnowocześniejszy zakład recyklingu w Diksmuide. Przetwarzamy 40.000 ton starych okien rocznie, co czyni nas największą firmą zajmującą się recyklingiem okien w krajach Beneluksu. Dzięki naszym wysiłkom co roku o 2,3 miliona mniej okien trafia na składowiska odpadów, a dzięki materiałowi pochodzącemu z recyklingu, który wykorzystujemy w naszych nowych profilach okiennych, zużywamy również mniej energii. To nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ profil PVC ma trwałość 35 lat i można go poddać recyklingowi co najmniej osiem razy bez utraty jakości. Oznacza to, że cykl życia naszych okien może wynieść nawet 300 lat.

ODKRYJ NASZE PODEJŚCIE

Dlaczego warto wybrać Deceuninck

Decydując się na Deceuninck, wybierasz wieloletnie doświadczenie i kunszt wykonania, ponieważ produkujemy profile budowlane od lat 60-tych XX wieku, najpierw tylko w Belgii, a obecnie na całym świecie. Dzięki ciągłym innowacjom, nasze wysokiej jakości rozwiązania dla okien i drzwi oferują optymalną izolację termiczną i akustyczną. Co więcej, z Deceuninck możesz również wybrać najlepsze projekty. Nasze produkty zdobyły międzynarodowe nagrody za wzornictwo i są dostępne we wszystkich rozmiarach, stylach i kolorach. Mamy okna i drzwi dla każdego domu. Z PVC lub aluminium, wybór należy do Ciebie.

Poznaj nas lepiej